Інтегровані предметні кафедри

/Files/images/jovten_2019/чмси.jpg

Голова інтегрованої предметної кафедри вчителів початкових класів - Гиль Олена Володимирівна

Голова інтегрованої предметної кафедри вчителів суспільно-гуманітарного та естетичного циклу - Юхно Тетяна Сергіївна

Голова інтегрованої предметної кафедри вчителів Іноземних мов - Матвєєва Яніна Олександрівна

Голова інтегрованої предметної кафедри вчителів природничо-математичного циклу - Втєхіна Ірина Миколаївна

Завдання інтегрованих предметно-методичних кафедр:
  1. Вивчення питань теорії предмета, досягнень науки в цій галузі на сучасному етапі.
  2. Оволодіння сучасними методами викладання, інноваційними педагогічними технологіями.
  3. Інформаційне забезпечення вчителів сучасними дидактично-методичними розробками з предмета, методичною літературою. новими програмами комп’ютерного забезпечення з методики викладання предмета.
  4. Вивчення, складання навчальних програм з предмета з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.
  5. Вивчення рівня знань, умінь, навичок учнів та їх розвитку, формулювання рекомендацій та надання допомоги щодо усунення виявлених проблем у процесі викладання та навчання.
  6. Організація самоосвіти вчителів.
  7. Розробка та підготовка до видання програм, навчально-методичної літератури, дидактичних матеріалів.