На обговорення винесли методику експертного оцінювання вчителів

Державна служба якості освіти винесла на громадське обговорення методику оцінювання вчителів під час проходження сертифікації. Відповідний документ
розмістили на сайті служби.

Методика враховує такі критерії оцінювання:
1. Здатність планувати і здійснювати освітній процес на основі особистісно-орієнтованого і компетентнісного підходів.
2. Здатність створювати безпечне та психологічно комфортне освітнє середовище, спрямоване на розвиток дітей та мотивацію їх до навчання.
3. Здатність налагоджувати і підтримувати партнерські стосунки з родинами учнів задля розвитку здібностей і можливостей кожної дитини.
4. Здатність до постійного професійного розвитку, самооцінювання та рефлексії.
5. Здатність моделювати поведінку, в основі якої повага до прав людини, демократичні та інші загальнолюдські цінності.(за матеріалами сайту http://nus.org.ua/)