День пам'яті Чорнобильської трагедії та День Цивільного захисту

26.04.2016 на базі ХЗОШ №26 були проведені заходи, присвячені 30-річниці з дня Чорнобильської трагедії та Дню Цивільного захисту.

Зранку для учнів 1–11 класів були проведені загальношкільні лінійки, на яких класні керівники повідомили учням розпорядок дня, розказали чому присвячене 26 квітня.В 1–11 класах класними керівниками та учителями-предметника було проведено єдиний тематичний урок «Чорнобиль не має минулого часу!», з метою показати Чорнобильську аварію, як найбільшу техногенну катастрофу не лише ХХ ст.., а взагалі в історії людства, наслідки катастрофи у майбутньому, показати проблеми захоронення радіоактивних відходів подолання головних умов подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.За участю гостя Острікова Віталія Олексійовича, мешканця міста Прип’яті, у 6-А та 7-А класах було проведено годину спілкування «Ми пам’ятаємо Чорнобильську трагедію».Членами шкільного самоврядування було організовано виставку малюнків та стіннівок «Чорнобиль – біль України».Класними керівниками були проведені виховні години, присвячені відзначенню 30-річниці з дня Чорнобильської трагедії.У бібліотеці було розташовано виставку тематичної літератури.

До Дня цивільного захисту були проведені конкурс малюнків та плакатів, тематичні уроки. Була проведена евакуація учнів школи.На загальношкільній лінійці було підведено підсумки дня та нагороджено найкращі класні колективи, які посіли призові місця у конкурсах, присвячених Дню пам'яті Чорнобильської катастрофи та Дню цивільного захисту.

Детальний фотозвіт про проведені заходи можна переглянути ТУТ