Закриття пришкільного табору відпочинку "Щасливе містечко""

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей в пришкільному таборі і настав час прощатись.Протягом червня учні школи змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями, розвагами та екскурсіями.

16 червня 2017 року в актовій залі відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку "Щасливе містечко", на якому найактивніших вихованців було нагороджено медалями та грамотами у номінаціях "Найдружелюбніший", "Спортсмен", "Міс табір", "Талановитість" та інше.

/Files/images/tabr/P1230004.JPG /Files/images/tabr/P1220997.JPG /Files/images/tabr/P1220990.JPG/Files/images/tabr/P1220999.JPG