Участь у XVII відкритій конференції-конкурсі учнів ліцеїв і гімназій

Протягом 13-14 квітня 2018 року у місті Харкові проведено конференцію-конкурс для учнів ліцеїв та гімназій "XVІІ Каразінський колоквіум". Участь у Каразінському колоквіумі взяли найкращі учні міста Харкова та інших регіонів держави. Наш заклад освіти у секціїї "Всесвітня історія" представляла учениця 10 класу Кормілець Катерина. Тема її доповіді "Просвітницька діяльність єзуїтів як чинник європейського освітнього простору (процесу) за Нового часу" була високо оцінена членами жюрі з Харківського Національного університету імені В. Н. Каразіна. За результатами колоквіуму Кормілець Катерина посіла 3 місце та отримала безцінний досвід науково-пошукової діяльності.

Адміністрація закладу бажає Катерині подальших успіхів та перемог!

/Files/images/kvten_2018/Изображение 006.jpg