Оголошено конкурс підручників для 1-го класу

Міністерством освіти оголошено конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 1 класу та затверджено перелік предметів та назв підручників, з яких проводитиметься Конкурс.

Наказом визначена послідовність дій Інституту модернізації змісту освіти щодо організації та проведення конкурсу, який проходитиме в два етапи..
На І етапі конкурсні комісії перевірятимуть правильність оформлення експертних висновків на підручники, приймуть рішення про доцільність надання підручникам грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та про їх участь у ІІ етапі Конкурсу.
Ознайомлення колективів шкіл з електронними версіями оригінал-макетів підручників заплановано на 14-17 травня 2018 року.
До 17 травня школи повинні заповнити спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників і оприлюднити на своїх сайтах результати вибору проектів підручників.
Органи управління освітою до 18 травня 2018 року мають узагальнити результати вибору оригінал-макетів з кожної назви підручника, оприлюднити на своїх веб-сайтах результати вибору та передати їх до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».
Кiлькiсть переглядiв: 29

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.