Картинки по запросу позакласна робота

РОЗКЛАД ФАКУЛЬТАТИВІВ
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26
Харківської міської ради Харківської області
у 2017/2018 навчальному році

Назва факультативу ПІБ вчителя Клас Кіль кість годин День тижня Поча ток заняття № кабі нета
1 Православна культура Слобожанщини Олійник Яна Миколаївна 5-А 1 понеділок 15.00 18
2 Православна культура Слобожанщини Олійник Яна Миколаївна 5-Б 1 вівторок 15.00 17
3 Православна культура Слобожанщини Золотоверха Олена Едуардівна 6-А 1 понеділок 15.35 27
4 Православна культура Слобожанщини Золотоверха Олена Едуардівна 6-Б 1 понеділок 16.35 27
5 Православна культура Слобожанщини Золотоверха Олена Едуардівна 6-В 1 четвер 16.35 27
6 Міфологія Петльована Наталя Григорівна 6-А 1 вівторок 14.50 21
7 Міфологія Петльована Наталя Григорівна 6-Б 1 середа 15.40 21
8 Міфологія Петльована Наталя Григорівна 6-В 1 четвер 14.50 21
9 За лаштунками шкільної математики Бойко Наталя Павлівна 7-А 1 вівторок 15.35 15
10 За лаштунками шкільної математики Бойко Наталя Павлівна 7-Б 1 середа 15.35 15
11 Видатні постаті України середини ХУІ-ХУІІІ століття Петльована Наталя Григорівна 8-А 1 вівторок 15.40 21
12 Етногеографія Паталашка Олександра Олександрівна 8-А 0,5 середа 15.40 25
13 За лаштунками шкільної математики Кузніченко Анжела Олександрівна 8-А 1 четвер 15.40 9
14 Психологія особистості Скрепіль Зоя Василівна 9-А 1 понеділок 15.35 10
15 Визначні постаті України Петльована Наталя Григорівна 10 1 четвер 15.40 21
16 Орфографічний практикум Юхно Тетяна Сергіївна 10 0,5 вівторок 15.35 26
17 Практикум із синтаксису української мови Юхно Тетяна Сергіївна 10 0,5 вівторок 15.35 26
18 Англійська мова для ділового спілкування Алексеєнко Ольга Олександрівна 11 1 п’ятниця 15.40 23
19 Культурознавство США Матвєєва Яніна Олександрівна 11 1 четвер 15.40 18
20 Література США Карацюба Анна Сергіївна 11 1 вівторок 15.40 23

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26
Харківської міської ради Харківської області
у 2017/2018 навчальному році
Назва гуртка ПІБ вчителя Клас Кіль кість годин День тижня Поча ток заняття № кабі нета
1 Баскетбол Бажан Наталя Вікторівна 5-ті 2 понеділок 15.00 Спортивна зала
2 Баскетбол Бажан Наталя Вікторівна 5-ті 2 середа 15.00 Спортивна зала
3 Юний еколог Кіріна Світлана Вікторівна 5-А 2 четвер 16.00 19
4 Юний еколог Кіріна Світлана Вікторівна 5-Б 2 п’ятниця 16.00 19
5 Цікава інформатика Кузніченко Анжела Олександрівна 9-А 1 вівторок 15.35 9
6 Цікава інформатика Кузніченко Анжела Олександрівна 9-А 1 середа 15.35 9
7 Юний картопляр Лавріненко Ольга Олегівна 7-Б 1 четвер 16.00 10
8 Бісероплетіння Меренкова Наталя Валеріївна 1-4 2 вівторок 14.00 2
9 Вишивання бісером Меренкова Наталя Валеріївна 2-4 2 четвер 14.00 6
10 Абетка харчування Ткаченко Тетяна Леонідівна 1-ші 1 понеділок 15.00 16
11 Абетка харчування Ткаченко Тетяна Леонідівна 1-ші 1 середа 15.00 16
12 Влучний стрілець Федоровський Віктор Андрійович 10-11 3 понеділок 15.00 19
13 Влучний стрілець Федоровський Віктор Андрійович 10-11 3 середа 15.00 19
Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.