Організація харчування

Відповідно рішення 17-ї сесії Харківської міської ради 7-го скликання від 20.12.2017 №850/17 «Про бюджет міста Харкова на 2018 рік», рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від14.02.2018 «Про затвердження грошових норм харчування» затверджено грошові норми харчування учнів ЗЗСО:

Для учнів 1-4-х класів (сніданок) -10,50 грн

Для учнів 1-го класу безкоштовне харчування молоком, не більше 6 грн

Для учнів пільгового контингенту:

- 1-4-ті класи, які відвідують ГПД (обід) -13,50 грн;

-5-11-ті класи (обід) -13,50 грн

У 2018 році за кошти бюджету м. Харкова буде продовжено забезпечення безкоштовними сніданками учнів початкової школи, першокласників молоком та дітей пільгових категорій, у тому числі учнів 5-11 класів із малозабезпечених сімей, дітей учасників бойових дій АТО.
Шановні батьки, зверніть увагу на ту їжу, що вживає Ваша дитина під час перебування у школі. Шкільна їдальня працює для всіх учнів і вартість гарячого обіду не перевищує вартості упаковки чіпсів. Залучайте свою дитину до гарячого харчування у шкільній їдальні. Ад­же які­сне ха­рчу­ва­ння (і в шко­лі, і вдо­ма) — це най­ва­жли­ві­ший чи­нник змі­цне­ння здо­ров’я шко­ля­ра, а ві­дтак і за­по­ру­ка й­ого но­рмаль­но­го фі­зи­чно­го й ін­те­ле­кту­аль­но­го ро­зви­тку.