Організація харчування

Відповідно до Рішення сесії Харківської міської ради від 12.12.2018 №911 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти міста Харкова у 2019 році" затверджено грошові норми харчування учнів ЗЗСО:

Для учнів 1-4-х (сніданок) -11,00 грн

Для учнів 1-го класу безкоштовне харчування молоком, не більше 7 грн

Для учнів пільгового контингенту:

- 1-4-ті класи, які відвідують ГПД (обід) -14,00 грн;

-5-11-ті класи (обід) -14,00 грн

У 2019 році за кошти бюджету м. Харкова буде продовжено забезпечення безкоштовними сніданками учнів початкової школи, першокласників молоком та дітей пільгових категорій, у тому числі учнів 5-11 класів із малозабезпечених сімей, дітей учасників бойових дій АТО.
Шановні батьки, зверніть увагу на ту їжу, що вживає Ваша дитина під час перебування у школі. Шкільна їдальня працює для всіх учнів і вартість гарячого обіду не перевищує вартості упаковки чіпсів. Залучайте свою дитину до гарячого харчування у шкільній їдальні. Ад­же які­сне ха­рчу­ва­ння (і в шко­лі, і вдо­ма) — це най­ва­жли­ві­ший чи­нник змі­цне­ння здо­ров’я шко­ля­ра, а ві­дтак і за­по­ру­ка й­ого но­рмаль­но­го фі­зи­чно­го й ін­те­ле­кту­аль­но­го ро­зви­тку.