Міжнародний день рідної мови

19.02.2016 з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови 11 класах пройшли години патріотичного виховання «Шануймо мову на усі віки, коли ми хочемо зватися народом» з метою формування у школярів любові до української мови і літератури як органічної частини світової культури, любові до Батьківщини, прагнення до збереження рідної мови, національних традицій і цінностей в умовах глобалізації світу.

Були організовані Конкурс плакатів (8-11 класи), радіопередача «Культура мовлення – невід’ємна складова культури людини».

Серед учнів 5-тих класів проведено змагання юних словесників, у 6 –А класі урок-подорож «Краса і сила українського слова», у 7-А класі урок-конкурс «Люби, вивчай рідну мову!».

Учителями та учнями 1–4 класів було організовано та проведено шкільне свято «Мова – душа народу».

Учні ХЗОШ №26 прийняли участь у районному конкурсі електронних газет «До рідного слова торкаюсь душею!» та районному конкурсі виразного читання української поезії «До мови серцем пригорнись».

У бібліотеці було розташовано виставку «Мова моя калинова», представлену методичними та художніми творами.

Детальний фотозвіт про проведені заходи можна переглянути ТУТ