МОН ЗАПРОШУЄ ВЧИТЕЛІВ НА ВЕБІНАР ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН

Міністерство освіти і науки України запрошує освітян на онлайн-вебінар «Ефективне впровадження та використання платформи "Всеукраїнська школа онлайн"».

Вебінар спрямований на ознайомлення учасників із можливостями платформи, представлення додаткових функцій та оновлень, які зʼявилися під час повномасштабної війни. Учасники дізнаються, як ефективно використовувати платформу в освітньому процесі, отримають поради щодо створення персональних курсів.

Питання вебінару:

• найкращі практики застосування ВШО в межах реалізації Нової української школи;
  • ВШО: від історії створення до сьогодення — знайомство, функції та нові можливості;
  • лайфхаки та секрети функціоналу, безпека та конфіденційність на платформі;
  • інтеграція платформи в освітній процес;
  • практичне застосування мікронавчання та створення цифрового контенту вчителями;
  • оцінювання успішності учнів: методики використання платформи;
  • підтримка та розвиток мотивації учнів через онлайн-навчання.

Спікери:

• Артур Пройдаков, виконавчий директор Освітньої фундації MriyDiy, учитель української літератури у ВШО;
  • Тетяна Коверняга, керівниця проєкту «Всеукраїнська школа онлайн», менеджерка освітніх проєктів ГС «Освіторія»;
  • Іван Сіроклин, розробник платформи ВШО;
  • Марина Лютинська, менеджерка проєкту ВШО;
  • Ірина Круть, начальниця відділу змісту освіти Українського інституту розвитку освіти;
  • Наталія Зима, учителька хімії у ВШО, учителька хімії Технологічного багатопрофільного ліцею;
  • Максим Рудич, біолог, науковий співробітник у Національній академії педагогічних наук України.

Вебінар відбудеться 16 квітня 2024 року о 16:00.

Формат: онлайн.

Реєстрація за покликанням.

Захід організовано за ініціативою МОН у співпраці із громадською спілкою «Освіторія» та Українським інститутом розвитку освіти (УІРО) в межах проєкту «Всеукраїнська школа онлайн».