Відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні ХЗОШ №26 брали участь у наступних заходах:

Протягом року учні школи брали участь у військово-патріотичній історико-краєзнавчій акції «Слобожанські дзвони Перемоги».

25.03.2016 хлопці ХЗОШ №26 брали участь у районній воєнно-спортивній грі «Захисник». Пам'ятними подарунками та грамотами від Управління освіти адміністрації Індустріального району за перемогу в особистій першості нагороджено учнів 10-А класу навчального закладу: Великодворського Антона за перемогу в особистій першості в номінації «Кращий військовий теоретик» та Щербініна Станіслава за перемогу в особистій першості в номінації «Найсильніший».

22.04.2016 учні 3-А та 3-Б класів брали участь у фестивалі літературно-музичних композицій «Нам заповідана мужність». У цей день у навчальному закладі пройшла зустріч учнів 5-А та 10-А класів з ветераном.

04.05.2016 учні 10-А класу були відповідальні за урочистий прийом ветеранів у Адміністрації Індустріального району.

05.05.2016 діти стали учасниками урочистої лінійки Пам’яті, флеш-мобу «Українці у Другій Світовій війні. Життя і долі».

Учні ХЗОШ №26 брали участь у районному конкурсі стіннівок «Подвиг не має забуття», конкурсі поробок довільної техніки із зображенням квітки пам’яті «Полум’я маків не згасає» (28.04.2016), районній та шкільній акції «Стрічка миру» (05.05.2016), акції «Свіча пам’яті» (06.05.2016), конкурсі творчих робіт «Учні – захисникам України», флеш-мобі «Футболка надії. Діти Харкова – захисникам України», міському фестивалі дитячих екранних робіт. «Інтерв’ю з ветераном».

06.05.2016 у ХЗОШ №26 пройшло свято присвячене відзначенню Дня пам’яті та примирення. У 1–11 класах класними керівниками були проведеніуроки мужності, виховні години, бесіди «Мужність і відвага крізь покоління». Учні 8-А класу взяли участь у мітингу-реквіємі та покладанні квітів воїнам, загиблим при визволенні м. Харкова.

У бібліотеці організовано тематичну виставку літератури та матеріалів періодичних видань, присвячених 71-річниці Перемоги «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!»

Детальний фотозвіт про проведені заходи Ви можете переглянути ТУТ