Обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду

З 11 по 13 жовтня 2016 року в КВНЗ«Харківська академія неперервної освіти» відбулася сорок четверта обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою«Навчання та виховання учнів через природовідповідну (ноосферну) освіту й екологічну безпеку».

Свій досвід роботи з означеної теми презентував наш навчальний заклад. Під час виставки проведено одинадцять методичних «круглих столів», на яких увагу було акцентовано на особливостях навчання і виховання через ноосферну освіту, висвітлено принципи та методи управління навчальним процесом, спрямованим на збереження здоров’я учнів і вчителів. Розглянуто питання реалізації ідей ноосферної освіти на уроках і заняттях у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах за біоадекватною технологією навчання.

/Files/images/jovten_2016/IMAG3335.jpg /Files/images/jovten_2016/IMAG3332.jpg